TOPT

V letošním únoru, kdy se všichni právě vrátili z naší dovolené čínského Nového roku 2022 a skrze nás znovu do práce, zaútočil na naše město koronavirus, mnoho oblastí v našem městě musí být bezpečně kontrolováno, mnoho lidí musí být v karanténě. Domov.Oblast naší společnosti také zahrnovala, nemůžeme přijít do kanceláře, musíme pracovat doma, ale to neovlivnilo naši práci, všichni stále tvrdě pracují a reagují na zákazníky včas. Dokonce i doručení některých zákazníků se trochu zpozdilo, ale vše pod kontrolou a naši zákazníci nám také projevili pochopení a ještě několik dní čekají na doručení objednávky, zde musíme říci, že Mnohokrát děkujeme našim zákazníkům za tuto laskavou podporu a pochopení.

Jak se očekávalo, protože naše městská vláda přijala včasná opatření a občané aktivně spolupracovali, virus byl pod kontrolou a vše se brzy vrátí, od 1. března se opět vracíme do kancelářské práce, každý pracovní proces probíhá hladce jako dříve.

Ve skutečnosti naše společnost již přijala opatření k reakci na virus od roku 2019. když virus poprvé navštívil svět na konci roku 2019, mnoho zákazníků tím bylo hodně ovlivněno, naše společnost se jim snaží pomoci, pak jsme zarezervovali zde spoustu lékařských roušek a poslali je všem našim zákazníkům v různých zemích, i když to nepatří k tak velké laskavosti, ale za tu dobu to našim zákazníkům opravdu hodně pomohlo, protože ve většině zemí za tu dobu lékařská péče maska ​​není dostatečná zásoba.

Virus 2019 přiměl naši společnost také hodně přemýšlet, zdraví je opravdu velmi důležité, pak naše společnost začala organizovat mnoho různých sportovních aktivit, které mohou zlepšit fyzickou kondici našich zaměstnanců a více si užívat života.
V této virové události roku 2022 se mnoho našich zaměstnanců zapojilo do dobrovolnické práce, hodně pomáhalo v práci proti epidemii, jsme na to velmi hrdí, je to naše firemní jednota a duch si pomáhat!


Čas odeslání: 23. března 2022